Volpe Viaggi

Co Vám nabízíme:

Zájezdy na míru přesně dle Vašich přání a požadavků pro jednotlivce, rodiny i skupiny. Chcete poznat krásy dosud nepoznaných míst, kde nepotkáte davy turistů? V tom případě jsme tady právě pro Vás.

Doprava vlastní
Možnost zajištění autobusové nebo letecké dopravy
Možnost cestování s průvodcem
Zajištění fakultativních výletů v jakékoliv destinaci

Prague for Dubai

Prague For Dubai

Do dnešní podoby se Praha vyvíjela jedenáct století. Coby historická metropole byla hlavním městem Českého knížectví, Českého království a sídelním městem císařů Svaté říše římské. Praha je domovem řady slavných kulturních atrakcí, z nichž mnohé přežily zničující období Evropy 20. století. Mezi hlavní atrakce patří Pražský hrad, Karlův most, Staroměstské náměstí s Pražským orlojem, Josefov, Petřín a Vyšehrad. Od roku 1992 je historické centrum Prahy zapsáno do seznamu světového kulturního dědictví UNESCO

Transylvanie

Transylvanie

Rumunsko ( Romania ) je stát ležící z větší části na Balkánském poloostrově v jihovýchodní části Evropy. Díky své rozloze 238 397 km2 je největší zemí v jihovýchodní Evropě. Dunaj, největší rumunská řeka, tvoří jižní hranici se Srbskem a Bulharskem. Hranici s Moldavskem tvoří řeka Prut, která se vlévá do Dunaje, který se vlévá do Černého moře a na Rumunském území tvoří deltu Dunaje, druhou největší a nejlépe zachovalou deltu a biosférickou rezervaci v Evropě seznamu Světového přírodního dědictví UNESCO, která je zároveň jedním z 13 rumunských národních parků.

Průvodcovské služby

Transylvanie

Volpe Viaggi Vám nově nabízí možnost průvodcovských služeb s certifikovaným průvodcem po Pražských památkách. Praha je velmi zajímavým místem s mnoha historickými památkami, tajemnými místy, zajímavými domy a uměleckými prostory, které jsou velkým lákadlem. S průvodcem tato místa poznáte a dozvíte se o nich mnoho zajímavých informací.

Veneto

Veneto

Veneto - krajina severně od ústí Pádu, táhnoucí se až k rakouským hranicím. Hlavní město i hlavní turistická atrakce jsou Benátky a ostrovy Murano, Burano a Torcello, dalšími vyhledávanými cíly jsou města Verona, Padova, Treviso.

Puglia

Puglia

Apulie (italsky Puglia) je oblast v jihovýchodní Itálii. Vydejte se na cesty až do „ podpadku“ Itálie, jejíž břehy omývá Jaderské moře na východě a Jónské na jihovýchodě. Sousedí s Molise na severu, Kampánií na západě a Basilicatou na jihozápadě. Její jižní část se rozkládá na poloostrově Salento.

Sicílie

Sicilie

Největší italský ostrov o rozloze 25 700 km² s téměř 5 miliony obyvateli. Je poměrně hornatý, ale i s úrodnými rovinami (ve vnitrozemí se pěstuje spíše obilí,při pobřeží hlavně jižní ovoce, zelenina, víno a olivy, ale i bavlna, méně je rozvinuto pastevectví), nad zemědělskou výrobou dnes již převažuje průmysl (Catania, Siracusa, Augusta, Ragusa, Gela, Agrigento), dobývá se síra (Caltanissetta, Enna, Agrigento) a těží se ropa (Ragusa, Gela), největší přístav je v Palermu, další v Catanii, Augustě, Messině a Trapani. Ostrov má autonomní statut, hlavní město je Palermo

Vzdělávací a sportovní pobyty

Vzdělávací a sportovní pobyty

Máte rádi výzvy a chcete pocítit novou životní energii? Objevte s námi doposud podceňovaný pole dance! Na věku ani váze nezáleží. Již za krátkou dobu v sobě objevíte pocit, že přesně tohle jste hledaly celý život! A pokud si myslíte, že pole dance je jen tančení u tyče, tak se mýlíte. Je to sport, který zážívá nebývalý rozmach a bude uveden jako předváděcí sport na Letních olympijských hrách!